آزمون KET

آزمون KET با عنوان Key English Test و به اختصار با نام KET یا A2 Key شناخته می‌شود. KET یک آزمون مبتدی زبان انگلیسی به شمار می‌رود و شامل سه بخش اصلی، خواندن و نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است. این آزمون برای سنجش سطح A2 زبان انگلیسی در چارچوب مرجع اروپایی مشترک زبان (CEFR) طراحی شده است. همانطور که گفته شد، این آزمون برای افرادی مناسب است که در ابتدای یادگیری زبان انگلیسی هستند و می‌خواهند مهارت‌های پایه خود را در زبان انگلیسی تقویت کنند.

منابع آزمون KET

شما می‌توانید طیف وسیعی از منابع آزمون KET کمبریج را روی وب سایت رسمی ارزیابی زبان انگلیسی و انتشارات دانشگاه کمبریج پیدا کنید. این منابع شامل کتاب‌های درسی و آزمون‌های عملی و شامل منابع در هر دو فرمت قابل چاپ و دیجیتال است. منابع شامل موارد زیر است:
Objective Key
Cambridge English: Key 7
Common Mistakes at KET
Speaking Test Preparation Pack for KET
See more official exam preparation materials
Testbank

چطور برای شرکت در آزمون KET آماده شویم؟

خوشبختانه در حال حاضر بسیاری از مراکز معتبر آموزش زبان، کلاس‌ها و دوره‌هایی را جهت آماده‌سازی افراد برای شرکت در این دو آزمون بین‌المللی برگزار می‌کنند. در این دوره‌ها علاوه بر کمک به افزایش مهارت‌های مختلف در استفاده از زبان انگلیسی، شیوه‌های تست‌زنی را نیز به شما آموزش می‌دهند تا بتوانید عملکرد بهتری در جلسه آزمون داشته باشید. می‌توانید با توجه به ترجیح خود و همچنین در نظر گرفتن مواردی مانند هزینه، محدودیت زمانی و میزان مهارتتان در زبان انگلیسی تصمیم بگیرید که از کلاس‌های خصوصی و یا گروهی برای شرکت در این دو آزمون استفاده کنید.