مترجمان ما

با ما همکاری کنید

هانیه صبوری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.
موارد بیشتر

مترجمان ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ما چگونه کار می کنیم؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

سوالات متداول

فراگیری زبان یک فرایند طولانی و پیچیده است و کودکان استرس و فشار کمتری را هنگام یادگیری در سنین کمتر احساس می‌کنند. هر چه کودک شما زودتر یادگیری زبان را شروع کند، موانع ذهنی کمتری سر راه او قرار می‌گیرد. یادگیری زبان انگلیسی در کودکی به بچه‌ها کمک می‌کند در حوزه‌های تحصیلی و کاری در بزرگسالی موفق‌تر شوند.

هنگام آموزش به کودک توجه به تفاوت سرعت در یادگیری، اهمیت ایجاد انگیزه در کودکان، تشویق و تمجید، مشارکت و همدلی با کودک، ارزیابی پیشرفت کودک و به چالش کشیدن او ضروری است.

انتخاب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان به میزان یادگیری و علایق کودک بستگی دارد. اپلیکیشن‌های یادگیری زبان، شعر و آهنگ، بازی‌ها، فلش کارت، کتاب، آموزشگاه‌ و کارتون می‌تواند روشی برای شروع آموزش زبان به کودکان باشد.